Adam Brzeziński

Grafika i multimedia..., od 2018

Szkoła pozwoliła mi bardzo się rozwinąć, odkryłem w sobie prawdziwą pasję do tego, co robię.

Adam Brzeziński - rekomendacjaOd kiedy tylko pamiętam, interesowałem się grafiką. Już w wieku kilku lat tworzyłem różne prace, na przykład projekt nadruków na koszulki dla nauczycieli mojej szkoły podstawowej, czy też projekt oprawy graficznej szkolnego kiermaszu ciast. Brałem również udział w licznych konkursach plastycznych, kilkakrotnie otrzymując wyróżnienia. Po szkole podstawowej moje drogi z grafiką na chwilę się rozeszły. Poszedłem do liceum do klasy o profilu matematyczno-fizycznym. Z perspektywy czasu wiem jednak, że nie była to droga, którą zawsze chciałem podążać.

Do Warszawskiej Szkoły Reklamy trafiłem zaraz po zdaniu matury, w 2018 roku. Na spotkaniu w dniu otwartym poznałem Artura WaczkoSławka Wojtkowskiego, którzy zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie swoją otwartością i indywidualnym podejściem do każdego. Niedługo później dołączyłem do grona studentów WSR, na specjalizacji Grafika i Multimedia w komunikowaniu społecznym.

Od pierwszych dni na zajęciach, doceniłem domową i rodzinną atmosferę panującą w szkole. Wykładowcy pełnią raczej rolę mentorów, wsłuchują się w indywidualne potrzeby każdej osoby. Nigdy nie lubiłem nauki rozumianej jako żmudne siedzenie na wykładach, ale w WSR nauka stała się przyjemnością. Szkoła pozwoliła mi bardzo się rozwinąć, odkryłem w sobie prawdziwą pasję do tego, co robię. Polecam WSR każdemu, komu zależy na praktycznej stronie nauki i kto po prostu chce tworzyć.


Oceń:

Adam Brzeziński

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (14 głosów)